
Avouerie Bier
Stories
Het mysterieuze kwaad


Ontdek het kasteel van Avouerie d'Anthisnes en ontdek leuke weetjes over bier!
Je tour begint waar de inwoners van Anthisnes in de 15e eeuw cervoise brouwden, een ruimte die ooit een authentieke middeleeuwse brouwerij was. Maar dat is nog maar het begin!
Tijdens een wandeling die start in de kasteelbrouwerij en u door de oude donjon uit de 13e eeuw voert om vervolgens via de grote trap uit de 17e eeuw weer af te dalen, ontdekt u op een dynamische en leuke manier de subtiliteiten van het bierbrouwen, de ambachtelijke brouwerijen van onze regio en de rijke geschiedenis van het bier.
Zonder voorbehoud
Beschikbaar van dinsdag t/m zondag.
Alle
dagen
di-zo
Prijs:
Volwassenen: €10
Verlaagd (Kinderen - Studenten - Gepensioneerden): € 8
Gids: € 40 (voor groepen van minder dan 20 personen)
Groep van meer dan 20 personen:
7€ / persoon
+2€ / persoon voor de rondleiding

-
Een fatbike huren
-
Vertrek vanuit Anthisnes
-
GPX route - 22km
-
Avontuur en verhalenboek over de 7 etappes van je zoektocht.
-
Duur van de rit bij benadering: 3u
-
Stap op een elektrische Fatbike voor een avontuur dat je langs de wegen van Anthisnes voert om de plaatselijke bezienswaardigheden te ontdekken!
-
Je kruipt in de huid van een ridder-errant die terugkeert uit de 30-jarige oorlog en lijdt aan een mysterieuze ongeneeslijke kwaal.
Op een nacht besluit hij door de pijn heen te zwerven op zoek naar een geneesmiddel. Kun jij hem helpen het te vinden door oude plaatselijke geloven te onderzoeken?

Uniek
op
reservering!
Help de Avoué om
de remedie te vinden
het kwaad dat aan
hem knaagt!
35€ / dag

